Sklep Drumstore jest to miejsce, w którym możesz można zakupić swój wymarzony instrument i spełniać swoje pasje. Marzenia są po to, żeby je spełniać! Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową https://drumstore.pl/pl/200-gitary-akustyczne. Jest tu naprawdę niezliczona ilość gitar. Można przebierać i wybierać godzinami. Oprócz sklepu internetowego jesteśmy również dostępni w sklepie stacjonarnym w Gdyni. Jeśli chcą się Państwo nas poradzić, nasi pracownicy znają się na instrumentach muzycznych i zawsze chętnie oraz w miarę swoich umiejętności doradzą.

Muzyka jest piękna, a my kochamy się nią dzielić z innymi.

Gitary akustyczne

Są tu dostępne gitary akustyczne znanych i renomowanych marek. Każdy zaczynał od gitar akustycznych, jest to dostępna klasyka. Gwarantują przyjemne brzmienie oraz bardzo wysoki komfort gry na instrumencie. Gitary akustyczne są wręcz idealne zarówno dla młodych i początkujących muzyków, jak i bardziej doświadczonych. Każda gitara zawiera swój futerał.

Gitary elektryczne

Gitary elektryczne są wręcz idealne dla kogoś, kto kocha mocniejsze brzmienie. Mamy dostępne gitary elektryczne zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych doświadczonych. Najlepiej jest wybrać taki zestaw gitar, żeby mieć od razu wszystko w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki (na przykład wzmacniacze). Mamy najróżniejsze rodzaje gitar elektrycznych i w przeróżnych rozmiarach.

Gitary klasyczne

Posiadamy gitary klasyczne najróżniejszych kształtów oraz rozmiarów. W gitarach klasycznych stosujemy nylonowe struny, dzięki temu można złapać płaski gryf z szeroką szyjką i grać palcami. Posiadamy pięć dostępnych rozmiarów gitar. Wybór rozmiaru gitary wiąże się ze wzrostem grającego muzyka. Im szybciej on rośnie, tym szybciej zmienia się gitarę klasyczną na większą. Największa jest to gitara o rozmiarze 4/4.

Gitary basowe

Gitary basowe dzielimy na akustyczne oraz elektryczne. Oczywiście wybór odpowiedniej gitary zależy jedynie od muzyka. Żeby móc wydobyć najlepszy dźwięk z gitary, potrzebny tu będzie jak najlepszy sprzęt do grania. U nas w sklepie zarówno internetowym, jak i stacjonarnym posiadamy najlepszy sprzęt znanych marek. Jeżeli masz ochotę na naukę gry na gitarze basowej – doradzimy które gitary są najlepsze na taką okoliczność.

Gitary elektroakustyczne

Nasze gitary elektroakustyczne są dostępne już od 799 zł. Mamy ich około 15 różnych modeli. Oczywiście rozmiar gitary dobierany jest w zależności od tego jakiego wzrostu jest osoba grająca na gitarze. Nasze gitary są bardzo starannie wykonane i można z nich wydobyć naprawdę przepiękny dźwięk. Gry na naszych gitarach to prawdziwa przyjemność. Gitary dostępne w naszym sklepie mają także bardzo wygodny gryf, dzięki temu łatwiej i szybciej można nauczyć się grać na gitarze.

Sklep stacjonarny

Jeżeli chcesz na własne oczy zobaczyć cały nasz sprzęt, jak i zobaczyć jak nasze instrumenty grają – odwiedź nas przy ulicy ul. Tadeusza Wendy 15 – Budynek MAG 81-341 Gdynia Śródmieście w godzinach od poniedziałku do piątku od 11:00 do 17:00, a w sobotę od 10:00 do 13:00. Jeżeli chcesz się indywidualnie umówić na jakąkolwiek inną godzinę, gdyż nie odpowiadają Ci godziny pracy, zadzwoń pod numer tel. 58 620 98 18 albo tel. kom. 797 31 70 35.


Materiał sponsorowany partnera zewnętrznego.


O autorze