Firmę Atomic możecie kojarzyć przede wszystkim z ich monitorów FRFR dedykowanych dla gitarzystów korzystających z różnego rodzaju cyfrowych wzmacniaczy. Dzisiaj jednak nie o tym, gdyż AmpliFIRE 12 to podłogowy multiefekt.


AmpliFIRE 12 to ulepszona wersja produktu Atomic sprzed lat. Od pierwowzoru różni się przede wszystkim tym, co można wyczytać z jego nazwy. Tak, ma aż 12 footswitchy, czyli o 9 więcej niż poprzednik. Mamy zatem dostać produkt o wiele bardziej konfigurowalny i dużo łatwiejszy w obsłudze.

AmpliFIRE ma oferować: dwa w pełni programowalne footswitche, możliwość podłączenia dwóch pedałów ekspresji, dedykowaną pętlę efektów, większy i bardziej czytelny wyświetlacz (jak dla mnie to jest o wiele za mały), wytrzymałą obudowę z aluminium, wyjście słuchawkowe, włącznik (!) oraz kompatybilność presetów z poprzednim urządzeniem.

Jak dla mnie szału nie ma. Chociaż będziemy to mogli ocenić dopiero, jak pojawią się jakieś sensowne próbki i testy. Jak na razie wiemy tyle, że multiefekt można już zarezerwować na stronie Atomic za 799 dolarów.


źródło: atomicamps.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane