Łączenie sił inżynierskich w świecie gitary elektrycznej nie jest dość częstym zjawiskiem, ale zdarza się. O kolaboracji Bossa ze Strandbergiem dowiedzieliśmy się z zimowego NAMM, ale o stworzeniu świeżej kosteczki z JHS Pedals dowiedzieliśmy się kilka dni temu!


Boss V-BDN VG-Strandberg wzorowany na modelu Boden J Standard to połączenie technologii szwedzkiej firmy z elektroniką Bossa.

Gitara może symulować wszelkiego rodzaju brzmienia syntetyczne, basowe, gitarowe, akustyczne (np. sitar), pozwala również na zmianę stroju. Czyli wszystko to, co widzieliśmy do tej pory w Variaxie od Line 6. Jak to gra? Posłuchajcie:


Boss JB-2 Angry Driver, to kostka zaprojektowana wspólnie z JHS Pedals z okazji 40-lecia wypuszczenia pierwszego efektu marki Boss.

Jest to połączenie Bossa BD-2 Blues Driver z JHS Pedals Angry Charlie. Sześć możliwości brzmieniowych pozwala korzystać kostki jak ze standardowego overdrive’a lub równolegle połączyć z wbudowanym Angry Charlie i stworzyć każde możliwe brzmienie przesterowane – od lekkich crunchów do ciężkich metalowych drive’ów.


źródło: www.boss.info

O autorze

Komentarze zostały zablokowane