Boss postanowił dodać cztery nowe modele tunerów do swojego portfolio. Wyposażone w technologię zaufanego strojenia oraz inne innowacyjne funkcje, tak aby zapewnić jeszcze więcej rozwiązań najwyższej jakości dla gitarzystów, basistów i wszelkiego rodzaju muzyków i pedagogów muzycznych.

WAZA Craft TU-3W to specjalna edycja tunera, który oferuje wyrafinowaną wydajność dla profesjonalnych graczy i zagorzałych entuzjastów strojenia. W swej istocie, TU-3W działa podobnie jak znany model TU-3. Według idei serii Waza Craft wszystkie elementy zostały jeszcze raz sprawdzone i przebudowane tak, żeby dostarczyć konsumentom najwyższą jakość.

Kompaktowy TU-3S tuner chromatyczny opiera się również na TU-3 i oferuje taką samą wydajność w zmniejszonych rozmiarach, tak żeby mieścił się do każdego pedalboarda. Funkcjonalnie całość jest bardzo mocno zbliżona do TU-3 – jedyne co wyeliminowano to przełącznik nożny. Urządzenie jest zawsze włączone i gotowe do pracy.

Idealny do gitary, basu i ukulele, nowy TU-01 Clip-On tuner  jest najtańszą nowością wśród premier. Mały, trwały i prosty w użyciu. Jasny wyświetlacz TU-01 pomoże gitarzyście odnaleźć się w każdym miejscu, gdzie będzie potrzeba do nastrojenia swojego sprzętu. Oczywiście Clip-On’y coraz mocniej zapełniają rynek, ponieważ w ogólnym rozrachunku oferują bardzo dobrą jakość i mobilność strojenia.

Ostatni z efektów –  TU-30 Tuner i metronom dostarcza główne elementy z TU-80 w wersji super kompaktowej. Wszystkie podstawowe elementy zostały wdrożone do wygodnej funkcji Accu-Pitch z wieloma trybami strojenia i wzorców rytmicznych, co jak co, ale TU-30 jest przydatnym akcesorium dla praktykujących muzyków.


źródło: gearnews.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane