Dzisiaj przyjrzymy się kilku modelom, jakie przygotował dla nas w tym roku Cort. Ciekawe czy i tym razem będziemy mieli okazję kupić dobre przetworniki, a w ich cenie dostać gitarę w prezencie, tak jak to miało miejsce w przypadku Corta KX300? Zobaczymy!


W tegorocznym zestawieniu nie brakuje nowych wykończeń, paru świeżych akustyków, a nawet basów akustycznych. Mnie jednak zainteresowany najbardziej trzy poniższe gitary:

KX508MS
Producent kontynuuje modne ostatnio gitary z multiskalą i nowoczesnym wykończeniem. Tym razem dostajemy ósemkę z przetwornikami Fishman Fluence.

G290 FAT
Coś dla osób, które wolą bardziej klasyczne instrumenty. Wariacja na temat strata w nieco bardziej butikowym wykończeniu, oferująca szerokie spektrum brzmień. Dostępne w dwóch wykończeniach: Antique Violin Burst oraz Bright Blue Burst.

X700 Duality
Na zakończenie tegoroczny flagowiec z serii X. Z tym modelem mamy dostać najwyższej jakości materiały, doskonałe wykończenie z frezami przywodzącymi na myśl gitary Kiesel oraz przetworniki Seymour Duncan TB4 oraz SH2N. Zapowiada się ciekawie.

To oczywiście tylko ułamek tego, co przygotował dla nas Cort na rok 2019. Całą resztę nowych modeli znajdziecie standardowo na stronie producenta. Dajcie znać, co Was najbardziej zaciekawiło!


źródło: www.cortguitars.com

O autorze

Jeden komentarz

  1. Your article helped me a lot, thanks for the information. I also like your blog theme, can you tell me how you did it?