Szukacie dobrego wzmacniacza, który oferuje dużą ilość świetnych brzmień i nie odstrasza skomplikowaną obsługą? Firma DV Mark ma coś dla Was!


Evo-1 Multi-Amp to najnowsze dziecko włoskiej marki DV Mark, będące hybrydą pomiędzy dwukanałowym wzmacniaczem, a modelerem cyfrowym. Z założenia ma to być urządzenie bardzo łatwe w obsłudze, które nie odstrasza skomplikowanym, wielopoziomowym menu i ustawianiem presetów.

Do dyspozycji mamy 250W tranzystorowej mocy (dzięki Mark Proprietary Technology), osobne wejścia dla gitar z przetwornikami pasywnymi i aktywnymi, dwa kanały z klasycznym układem gałek, wejście MIDI, wbudowany stroik, wejście AUX, wyjście słuchawkowe, pętlę efektów, wyjście liniowe XLR, wyjście USB do komunikacji z komputerem oraz standardowe wyjścia na kolumnę.

Za kreowanie brzmienia odpowiada aż 6 modeli wzmacniaczy, które możemy przypisać do każdego z kanałów. Ponadto dzięki oprogramowaniu mamy możliwość ich zmiany, a nawet zastąpienia innymi, które możemy pobrać ze strony producenta. To samo dotyczy pogłosu oraz symulacji kolumn na wyjściu XLR.

Jak to brzmi? Sprawdźcie na prezentacji producenta poniżej. Evo-1 powinien być dostępny już niebawem, a zapłacimy za niego około 739£.źródło: dvmark.it

O autorze

Komentarze zostały zablokowane