Fryette Amplification zapowiada wprowadzenie swojego nowego produktu, którego pełna nazwa na obudowie brzmi Valvulator GP/DI Direct Recording Amplifier.


Valvulator to w pełni lampowa konstrukcja o mocy 1W, która według producenta ma dostarczyć dynamicznego i prawdziwego brzmienia lampy prosto do konsolety mikserskiej. Ma to być bardzo kompleksowe i wszechstronne rozwiązanie, które świetnie nada się do nagrywania, reampingu, monitorowania, ćwiczeń oraz grania na żywo.

Mamy do dyspozycji trzy kanały (Clean, Deliverance oraz Pitbull – bazujące na „pełnowymiarowych” konstrukcjach Fryette), za kontrolę gainu odpowiadają dwa pokrętła oraz przełącznik MORE/LESS, jest też standardowa sekcja EQ. Z rzeczy ciekawszych – sekcja MASTER pozwala na kontrolę dynamiki lamp, dzięki której możemy decydować o ogólnym ich nasyceniu i brzmieniu końcowym. Jeżeli używamy Valvulatora bezpośrednio do nagrywania, to możemy też kontrolować brzmienie symulacji kolumny i mikrofonu w sekcji CAB+MIC.

Tył urządzenie to szeroki wybór wejść i wyjść, dzięki którym w bardzo łatwy sposób skonfigurujemy je z konkretnym sprzętem – jest pętla efektów, wyjścia DI, wyjście na wzmacniacz, wyjście słuchawkowe z symulacją kolumny i wiele innych, które pozwolą chociażby na zadania związane z reampingiem. Zatem bezproblemowo napędzimy tym jakąkolwiek kolumnę, nagramy materiał czy też poćwiczymy cicho w domu.

Cena to póki co 799$, informacje o dostępności poznamy zapewne już wkrótce. Standardowo wideo promujące produkt poniżej:

 

źródło: fryette.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane