W zasadzie od czasu pojawienia się Helixa od Line 6 niewiele działo się na rynku symulacji. Początek roku 2017 może to zmienić – nadchodzi całkiem ciekawa podłoga od HeadRush!


Po obejrzeniu pierwszych materiałów i renderów HeadRush Pedalboarda nie można oprzeć się wrażeniu, że to właśnie trochę taki Helix. Jednak co tu dużo mówić – wygląda z daleka bardzo podobnie, też ma duży wyświetlacz i jest kolorowy.

Chyba największą zaletą jest tutaj jego cena – ma docelowo kosztować 1035€. Poza tym producent chwali się bardzo dużym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 7″, co ma wpłynąć na wyjątkowo łatwą i intuicyjną obsługę jednostki. O brzmienia nie ma co się martwić, gdyż za nazwą HeadRush kryją się ludzie, którzy zaprojektowali Elevena. I co najciekawsze – nie ma być żadnej przerwy pomiędzy zmianami presetów!

Szczegóły techniczne na razie sobie darujemy – więcej napiszemy jak tylko do sieci trafią konkrety lepsze niż materiały marketingowe. W każdym razie według producenta mamy tutaj mocny, solidny procesor, świetne symulacje, łatwość obsługi oraz realistyczne brzmienia… Powiem szczerze, że jestem jak na razie bardzo ciekaw, co z tego wyjdzie – ale póki co nie ma się co ekscytować. Poniżej materiał promocyjny:


źródło: headrushfx.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane