Mała, tania „lampa” z Bluetooth – czyli JOYO powraca z serią BanTamP!


JOYO BanTamP Jackman to kolejny miniaturowy model budżetowego wzmacniacza, który wyposażono w łączność Bluetooth. Cała seria jest próbą skopiowania legendarnych konstrukcji i upakowania ich w lekkie i kompaktowe obudowy. W tym wypadku mamy do czynienia najprawdopodobniej z kopią Marshalla JCM – na co wskazują pogrubione litery na obudowie BanTamPa.

Jackman jest wzmacniaczem bardzo prostym – do dyspozycji mamy 20W mocy, dwa kanały, pokrętła gain, tone oraz volume, przełącznik komunikacji Bluetooth, wejście gitarowe, pętlę efektów, wejście na zasilacz 18V (dołączony w zestawie) oraz wyjście na kolumnę. Całość oparta jest o lampę 12AX7 na przedwzmacniaczu i tranzystorowy wzmacniacz.

Jak to brzmi? Średnio, ale jest to świetne rozwiązanie do domu, kiedy koniecznie zależy nam na lampie. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość streamowania czegokolwiek przez Bluetooth, no i całość waży trochę ponad 1 kg.

Jeżeli chodzi o dostępność, to póki co musimy jeszcze poczekać – ale cena powinna oscylować w granicach 700 zł, więc chyba nie będzie tragedii.


źródło: www.joyoaudio.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane