Praktycznie każdy z największych producentów na rynku ma w swojej ofercie coś z małych wzmacniaczy do ćwiczeń w domu. Nic dziwnego, że JOYO również w tym segmencie szuka dla siebie miejsca.


JOYO Top GT Mini to małe i kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie głośnik Bluetooth oraz miniaturowy wzmacniacz gitarowy. Z założenia ma to być idealne rozwiązanie do ćwiczeń i grania w domu, którego możemy też użyć do odtwarzania muzyki z dowolnego źródła.

Co zatem dostajemy w tym małym pudełeczku? Przede wszystkim prosty wzmacniacz z dwoma głośnikami, który posiada standardowe gałki do kontroli brzmienia. Możemy też generować brzmienie ze smartfona przy użyciu odpowiedniej aplikacji. Ponadto Top GT może też streamować muzykę z dowolnego źródła połączonego z nim za pomocą technologii Bluetooth 4.0 lub za pośrednictwem standardowego złącza AUX. Jest też wyjście słuchawkowe.

Dodatkowym udogodnieniem jest wbudowany akumulator o pojemności 2000mAh, którego pełne naładowanie dołączonym zasilaczem powinno zająć około 2.5 godziny.

Zapowiadana cena to póki co 109$, więc nie ma tragedii. Chociaż po firmie JOYO spodziewałem się czegoś nieco bardziej przyjaznego dla portfela. Czy warto? Zobaczymy. Jak na razie polecam obejrzenie filmiku promocyjnego poniżej.


źródło: http://www.joyoaudio.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane