Dwie piękne sztuki sygnowane przez Keitha Merrowa nie stanowią już żadnej tajemnicy i wiemy o nich wszystko. Oto jego dwie nowe sygnatury – obie made in USA!


Schecter KM-7 MK-III USA będzie dostępny w wersji Pro i Studio. W zasadzie cała specyfikacja obu gitar jest praktycznie identyczna. Największymi różnicami jest konstrukcja bolt-on w wariancie Pro oraz NTB w Studio. Druga sprawa to bateria w wersji Studio – tutaj możemy ją ładować poprzez gniazdo USB.

Co tu dużo mówić? Obie gitary będą absolutnie z najwyższej półki i taka też zapewne będzie ich cena. Jak na razie oba instrumenty występują tylko w wariancie siedmiostrunowym. Na łamach forum sevenstring.org Keith zdradza, że w planach są też standardowe szóstki. Ponadto szykuje się też coś dla osób z mniej zasobnym portfelem – made in Korea oczywiście.

Krótko o specyfikacji: korpus z jesionu bagiennego, klonowy top, gryf wenge-amarant-klon o profilu „thin fast C”, skala 26.5″, 24 progi ze stali nierdzewnej, ręcznie malowany binding, most Hipshot o profilu ibanezowskiego Gibraltara, klucze Hipshot, przetworniki Fishman Fluence sygnowane przez Merrowa.

To w zasadzie tyle na dzień dzisiejszy. Czekamy na szczegóły co do cen, no i przede wszystkim na tańsze modele dla „maluczkich”. Poniżej możecie sobie popatrzeć na te piękności. Więcej szczegółów standardowo na stronie producenta.

KM7 MK-III Pro Blue Crimson Pearl

KM7 MK-III Pro Trans Black Pearl

KM7 MK-III Studio Blue Crimson Pearl


źródło: schecterguitars.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane