Jesteśmy na ostatnim zakręcie roku, zatem producenci gitar kuszą nas już swoimi nowymi pomysłami na rok kolejny. Poniżej krótka informacja na temat nowych modeli od Schectera.


Schecter na rok 2017 przygotował przede wszystkim kilka całkowicie nowych serii gitar – między innymi Apocalypse, Sunny Valley Super Shredders oraz Banshee Extreme. Nie zabraknie też świeżych wykończeń istniejących modeli (czarny Merrow MK II!).

Apocalypse to nowoczesne superstraty wykonane z jesionu bagiennego. Specyfikacja w zasadzie nie różni się zbytnio od poprzednich modeli skierowanych do tego segmentu rynku. Nowością są jedynie pickupy Schecter USA Apocalypse.

Sunny Valley SS to nieco bardziej klasyczne „straty” przeznaczone do szybkiej gry. Za ich brzmienie odpowiadają przetworniki EMG RetroActive.

Banshee Extreme to jak dla mnie totalna pomyłka – zwykłe Banshee na sterydach, z festyniarskimi markerami, perłową płytką maskującą, no i pickupami Schecter Diamond. Ale wiadomo – co kto lubi.

Z ciekawostek można dodać jeszcze nowe wykończenie sygnatury Keitha Merrowa MK II. Teraz będziecie go mogli nabyć także w wykończeniu „See-Thru Black Pearl”.

To w zasadzie tyle z ciekawszych modeli. Pełen line-up we wszystkich wersjach kolorystycznych wraz z planowanymi cenami znajdziecie na oficjalnej stronie producenta. Jeżeli trafią do naszego kraju, to na pewno coś z nich przetestujemy.


źródło: schecterguitars.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane