Na pewno zdarza Wam się, że chcielibyście z kimś pograć, bez zobowiązań, bez zespołów, po prostu pobrzdękać. Niestety odnalezienie osób z podobnymi zainteresowaniami muzycznymi stanowi zazwyczaj spory problem.


Na pomoc przychodzą nam autorzy projektu SwingBy. Apka ta pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób odnaleźć ludzi, z którymi będziesz mógł pograć albo stworzyć własny event.

Info:

Użytkownik na starcie podaje swoje preferencje muzyczne, na czym gra oraz pobierana jest jego lokalizacja. Na podstawie tych danych tworzona jest lista istniejących wydarzeń (jam-ów). Użytkownik przeglądając je może zgłosić organizatorowi chęć wzięcia udziału w wydarzeniu, które stworzył. Oczywiście jeżeli żadne z wydarzeń nie będzie spełniać wymogów, to istnieje możliwość stworzenia własnego wydarzenia, które będzie widoczne dla innych. Wtedy użytkownik ma możliwość doboru osób, które zgłosiły się na to wydarzenie poprzez potwierdzanie ich obecności.

Sami autorzy określają swój projekt jako Tinder dla muzyków. Jeżeli spodobała Ci się ta aplikacja i chciałbyś wesprzeć młodych, zdolnych programistów – zagłosuj na ich projekt: http://letscode.sii.pl/projekty/swing-by, a może już niedługo cotygodniowe „jamy” staną się rzeczywistością!

WAŻNE!!!

Studenci jak to studenci, obudzili się z ręką w nocniku, bo głosowanie trwa do dzisiaj do 16.00… Więc trzeba się spieszyć.


O autorze

Komentarze zostały zablokowane