Ernie Ball Music Man zaprezentował światu 27 nowych produktów na nadchodzący 2017 rok. Nowości ograniczają się głównie do nowych wykończeń i wersji kolorystycznych istniejących już modeli.


Najciekawsza zmiana dotyczy sygnatury gitarzysty Dream Theater Johna Petrucciego – serii John Petrucci Majesty. Nowe modele nazwane Monarchy Series charakteryzują się płytką z klonu płomienistego osadzoną w mahoniowym korpusie oraz wykończonym na połysk lakierem na froncie – tył pozostaje matowy, tak jak w poprzednich modelach. Znajdziemy tam dwa przetworniki DiMarzio Sonic Ecstasy oraz mostek piezo. Model dostępny będzie w czterech wersjach kolorystycznych.

Pozostając jeszcze przy Petruccim – nowy Music Man JP15 z pięknym gryfem i podstrunnicą z pieczonego klonu, przetwornikami DiMarzio Illuminator, mostkiem piezo oraz boosterem z podbiciem do 20db.

Nowe kolory otrzyma również model St. Vincent, czyli sygnatura Annie Clark.

Limitowana do 300 ręcznie podpisanych sztuk edycja sygnatury Steve Lukather’a Luke III Ball Family Reserve w wykończeniu Tumescent.

Co dalej? Nowe wykończenia kolorystyczne dla modeli Cutlass i Stingray

Ceny poszczególnych modeli nie zostały jeszcze podane, na pewno znajdziecie je w najbliższym czasie na stronie producenta.


źródło: music-man.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane