Osprzęt z najwyższej półki, przetworniki Fishman, NTB i ciekawe wykończenia – Schecter prezentuje najnowsze gitary SLS z serii Elite!


Koniec roku to dla producentów instrumentów dobry czas, aby zaprezentować klientom nadchodzące nowości. Schecter nie próżnuje i na swojej stronie internetowej zaprezentował niedawno świeże modele z serii SLS Elite. Do wyboru będziemy mieć wersje z sześcioma strunami, siedmioma, z mostem stałym bądź ruchomy, a nawet jeden instrument z multiskalą!!!

Specyfikacja wszystkich instrumentów jest praktycznie identyczna. Korpusy gitar wykonane będą z jesionu bagiennego, gryfy to pięcioczęściowe NTB (klon, orzech, paduk) wzmocnione grafitowymi prętami, hebanowe podstrunnice, markery z abalonu. Profil gryfu to wszędzie „ultra cienkie C”. Jeżeli chodzi o osprzęt, to standardowo będziemy mogli wybierać pomiędzy wersją z mostem stałym (Hipshot .125) lub ruchomym (Floyd Rose 1500). Analogicznie klucze Grover w gitarach z mostem ruchomym, brandowane blokowane stroiki dla mostów stałych. Przetworniki w każdej gitarze to Fishman Fluence. Instrumenty będzie można nabyć w wykończeniach: Black Fade Burst, Antique Fade Burst oraz Gloss Natural (w wersji z multiskalą).

Jak widać specyfikacja gitar jest dość bogata, zatem zapewne możemy się spodziewać stosunkowo wysokich cen, jak na produkcję koreańską. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia omawianych modeli, a więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej producenta. Trzeba przyznać, że na zdjęciach instrumenty wyglądają bardzo zachęcająco.


źródło: schecterguitars.com

O autorze

Komentarze zostały zablokowane